• BIST 110.932
  • Altın 175,132
  • Dolar 4,0581
  • Euro 4,9812
  • Lefkoşa 18 °C
  • Mağusa 18 °C
  • Girne 20 °C
  • Güzelyurt 17 °C
  • İskele 18 °C
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 9 °C

Lefkoşa Kupasında heyecan ve coşku bir arada

Lefkoşa Kupasında heyecan ve coşku bir arada
Lefkoşa Kupasında heyecan ve coşku bir arada

13-14 yaş kategorisindeki mücadelelerin ardından bugün de 11-12 yaş kategorisi sahne aldı

 

Heyecan ve coşku bir arada

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun (KTFF) işbirliğinde ilk kez düzenlenen Lefkoşa Kupası, 13-14 yaş kategorisindeki eleme maçlarının ardından dün de 11-12 yaş gruplarının mücadelesine sahne oldu.

Bu kategoride 7 takım bulunması nedeni ile 2 ayrı grup oluşturulurken, A Grubu’nda Gençlik Gücü, Yenicami, Hamitköy, GAÜ Çetinkaya, B Grubu’nda ise Göçmenköy, K.Kaymaklı ve LTB Haspolat Futbol Okulu yer aldı.

Yusuf Kaptan Sahası’nda gerçekleştirilen maçlar sonunda yarı final ve finallere yükselen ekipler belirlendi.

13-14 yaş yarı finalleri ve finali ile 11-12 yaş final maçı yarın akşam (21 Ağustos Pazar) gerçekleştirilecek. Gecede bir de sürpriz gösteri maçı oynanacak.

 

 

13-14 YAŞ MAÇ SONUÇLARI-PUAN DURUMU

GAÜ Çetinkaya-Haspolat F.O.         4-0

Göçmenköy-K.Kaymaklı                   0-0

Yenicami-Göçmenköy                       2-1

K.Kaymaklı-GAÜ Çetinkaya                        0-0

Haspolat-K.Kaymaklı                                    0-2

Yenicami-GAÜ Çetinkaya                0-0

Göçmenköy-GAÜ Çetinkaya                        0-0

Yenicami-Haspolat F.O.                    2-0

K.Kaymaklı-Yenicami                       0-1

Haspolat F.O.-Göçmenköy                0-4

 

TAKIM                      O         G         B         M        A         Y         Av.      P

1-Yenicami                 4          3          1          -           5          1          +4        10

2-GAÜ Çetinkaya      4          1          3          -           4          -           +4        6

3-Göçmenköy             4          1          2          1          5          2          +3        5

4-K.Kaymaklı             4          1          2          1          2          1          +1        5

5-Haspolat F.O.          4          -           -           4          -           12        -12       -

 

21 Ağustos Pazar gününün programı:

Saat 17.50       Yenicami-K.Kaymaklı (13-14 Yarı Final)

Saat 18.20       GAÜ Çetinkaya-Göçmenköy (13-14 Yarı Final)

Saat 19.00       11-12 Yaş Final Maçı

Saat 19.30       Sürpriz Gösteri Maçı

Saat 20.00       13-14 Yaş Final Maçı

kp4.jpgkp5.jpgkp6.jpgkp8.jpg

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • DAÜ Bilardo Takımı oyuncusu Mustafa Alnar dünya 3.’sü oldu14 Kasım 2017 Salı 18:12
  • Smaçlar Merhum Mehmet Talaykurt için atıldı09 Kasım 2017 Perşembe 14:58
  • Muaythai çalışmaları başladı04 Kasım 2017 Cumartesi 09:52
  • Ovgoroz Rallisi bugün yapılıyor04 Kasım 2017 Cumartesi 09:42
  • Alnar bronz madalyayı garantiledi02 Kasım 2017 Perşembe 08:34
  • Alnar Moskova'da çeyrek final’de!01 Kasım 2017 Çarşamba 09:22
  • Ralli finalinde 18 ekip yarışacak01 Kasım 2017 Çarşamba 09:17
  • Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex'ten, 29 Ekim mesajı29 Ekim 2017 Pazar 17:04
  • İlkokullar Arası Talat Akkor Basketbol Şöleni 30 Ekim’de28 Ekim 2017 Cumartesi 10:56
  • İlk maçlar tamamlandı28 Ekim 2017 Cumartesi 09:33
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Detay Kıbrıs | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : +90 392 444 79 79 Faks : +90 392 227351