• BIST 109.330
  • Altın 156,133
  • Dolar 3,8638
  • Euro 4,5501
  • Lefkoşa 9 °C
  • Mağusa 9 °C
  • Girne 9 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 9 °C
  • İstanbul 16 °C
  • Ankara -3 °C

LTB 3. Gençlik ve Spor Şöleni tamamlandı

LTB 3. Gençlik ve Spor Şöleni tamamlandı
Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Spor Kulübü’nün bazı spor federasyonlarıyla birlikte düzenlediği 3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni, bisiklet yarışlarıyla tamamlandı.

Şölen, Lefkoşa Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirilen tekerlekli sandalye empati maçı, ALGIM-Levent basketbol gösteri maçı ve jimnastik şovu ile başlamış, masa tenisi, jimnastik, eskrim, Taekwondo Karete Budo Kırış müsabakaları ve Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen Ahmet Sami Topcan Kupası ile devam etmişti. 3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni dün düzenlenen bisiklet yarışları ile sona erdi.

LTB’den yapılan açıklamaya göre, 3’üncü Gençlik ve Spor Şöleni müsabaka sonuçları şöyle:

Eskrim

Erkek Kılıç Genel Sıralama  Bayan Kılıç Genel sıralama     Erkek Flöre Genel Sıralam    Bayan Flöre Genel

Sıralama

1- Ahmet Alıcı    1-Sude Zeynep Bediz  1-Kutay Uslu    1-Meltem Çolak

2-Görkem Ater     2-Elif Kufa                 2-Deniz Futsi      2-Simay Uslu

3--Barış Göksu     3-Feriha Geylan        3-Arda Erciyas      3-Sera Gürler

3-Muhammed Ketkanlı                        3-Yusuf Erkan    3-İrem Kesim       
                 
Jimnastik

2006-2005             2006-2007          2008-2009       2010-1011

1-Meryem Arslan  1-Günay Canbay  1-Zaime Kılıç   1-Tuğçe M. Aksunan

2-Azra Okay          2-Tarling Görgün  2-Hazan Yaşlıhan    2-Mira Kutruza

3-Mustafa Ali Öztürk 3-Niran Tacel     3-Neriman Vaiz       3-Ayla Çelebi

Bisiklet

Yıldız A                                    Yıldız B                     Genç

1- Samet Deste (YDÜ)   1-Berkem Resmi (YDÜ)    Mehmet Açıkgül (LTB)

2-Mehmet Akpınar  (YDÜ)2-Berkay Necipoğlu (YDÜ)

3-Emre Şenpınar  (YDÜ)             3-Doğa yılmaz (YDÜ)

4-Kadir Harbelioğlu (Tüfekçi)

Masa Tenisi

Kızlar                                        Erkekler

1.Kezal Akcatepe (GAÜ)            1.Güzey Aknar (GSB)

2.Havva Yeşilleme (GSB)            2.Doğaç Toprak İdris (Levent)

3.Sude Köknel (BMTAYD)           3.Burak Algül (ASB)

3.Bilge Ervander (GAÜ)               3.Doğan Aktaşlı (GSB)

Ahmet Sami Topcan Kupası’nı Küçük Kaymaklı kazandı.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Muaythai çalışmaları başladı04 Kasım 2017 Cumartesi 09:52
  • Ovgoroz Rallisi bugün yapılıyor04 Kasım 2017 Cumartesi 09:42
  • Alnar bronz madalyayı garantiledi02 Kasım 2017 Perşembe 08:34
  • Alnar Moskova'da çeyrek final’de!01 Kasım 2017 Çarşamba 09:22
  • Ralli finalinde 18 ekip yarışacak01 Kasım 2017 Çarşamba 09:17
  • Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex'ten, 29 Ekim mesajı29 Ekim 2017 Pazar 17:04
  • İlkokullar Arası Talat Akkor Basketbol Şöleni 30 Ekim’de28 Ekim 2017 Cumartesi 10:56
  • İlk maçlar tamamlandı28 Ekim 2017 Cumartesi 09:33
  • Mağusa Spor Akademisi 2’inci Wow Kremlin Cup’a katılıyor28 Ekim 2017 Cumartesi 09:31
  • Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyorlar28 Ekim 2017 Cumartesi 09:28
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Detay Kıbrıs | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : +90 392 444 79 79 Faks : +90 392 227351