• BIST 115.147
  • Altın 163,118
  • Dolar 3,8058
  • Euro 4,6547
  • Lefkoşa 10 °C
  • Mağusa 10 °C
  • Girne 10 °C
  • Güzelyurt 8 °C
  • İskele 10 °C
  • İstanbul 12 °C
  • Ankara 2 °C

3. Uluslararası Kite Surf Yarışması yapıldı

3. Uluslararası Kite Surf Yarışması yapıldı
Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayelerinde Afrodit Surf Club, Kites Bananas, Heaven Club ve Çimen Dolmuşları işbirliğinde “Başka Ardalar Ölmesin” sloganı ile “ 3. Uluslararası Kite Surf Yarışması” hafta sonu yapıldı.

Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu himayelerinde Afrodit Surf Club, Kites Bananas, Heaven Club ve Çimen Dolmuşları işbirliğinde “Başka Ardalar Ölmesin” sloganı ile Arda Erkan anısına düzenlenen “ 3. Uluslararası Kite Surf Yarışması” hafta sonu yapıldı.

“Uyuşturucu ile mücadelede Arda Erkan’ı bir misyon olarak anma, uyuşturucu sorununa dikkat çekerek toplumsal duyarlılığı artırmak, aileleri çocuklarını ve gençleri spora yönelterek enerjilerini doğru alanda kullanmalarına katkı sağlamak” amacıyla düzenlenen 3. Uluslararası Kite Surf” etkinliğine yurt içinden ve yurt dışından sporcular katıldı.

1504592309.jpg

Yarış sonucunda 6 kategoride dereceye girenlere ödülleri, Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Başbakanlık Uyuşturucu ile Mücadele Komisyonu Başkanı Hasan Karaokçu tarafından takdim edildi.

YARIŞMA VE ÖDÜLLER

Yedidalga’daki yarışma ve Heaven’dan Afrodit Sitesi’ne kadar gerçekleştirilen anma sürüşü sırasında bu yıl Arda Erkan’ın ekipmanını sörf arkadaşlarından Uğur Sayılır kullandı.   

Sürüşün ardından ödüller verildi.

Heaven’dan Afrodite sürüşte en yaşlı sörfçü Uğur Sayılır ve en genç sörfçü Yücel Paralik’e özel ödüller takdim edildi.

1504592319.jpg

Yarışma sonucunda 6 kategoride başarılı olan şu sporculara kupa ve madalyaları takdim edildi:

Children (Wave Surf-dalga sörfü) : 1- Daniel Marhoom, 2- Sam Oscar Roden, 3- Cemal Paytoncular

Man (Big Air): 1- Toğan Mestan, 2- Elias Elmato, 3- Gürkan Sarı

Man (Freestyle): 1- Deniz Kaptan, 2- Dimitris Menecou, 3- Ahmet Arkın

Kids (Freestyle): 1- İlkay Işıkgün, 2- Yücel Paralik, 3- Özvatan Dedeoğlu

Girls (Big Air): 1- Zeynep Demirel, 2- Ayza Sarı, 3- Mürüde Altıncık

Girls (Freestyle): 1- Eylül Ceylan, 2- Deniz Amcazade, 3-Müge Şevketoğlu

1504592339.jpg

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Muaythai çalışmaları başladı04 Kasım 2017 Cumartesi 09:52
  • Ovgoroz Rallisi bugün yapılıyor04 Kasım 2017 Cumartesi 09:42
  • Alnar bronz madalyayı garantiledi02 Kasım 2017 Perşembe 08:34
  • Alnar Moskova'da çeyrek final’de!01 Kasım 2017 Çarşamba 09:22
  • Ralli finalinde 18 ekip yarışacak01 Kasım 2017 Çarşamba 09:17
  • Fenerbahçe'nin eski yıldızı Alex'ten, 29 Ekim mesajı29 Ekim 2017 Pazar 17:04
  • İlkokullar Arası Talat Akkor Basketbol Şöleni 30 Ekim’de28 Ekim 2017 Cumartesi 10:56
  • İlk maçlar tamamlandı28 Ekim 2017 Cumartesi 09:33
  • Mağusa Spor Akademisi 2’inci Wow Kremlin Cup’a katılıyor28 Ekim 2017 Cumartesi 09:31
  • Dünya Şampiyonası’na hazırlanıyorlar28 Ekim 2017 Cumartesi 09:28
  • Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Detay Kıbrıs | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
    Tel : +90 392 444 79 79 Faks : +90 392 227351