Ülkemizde gerçekleşen muhtarlı seçimlerinde de kazananlar açıklandı. İşte kazananların tam listesi.
AKINCILAR - AKINCILAR
OSMAN TAMSARI
ALAYKÖY - ALAYKÖY
FEHMİ SOYKAN
DEĞİRMENLİK - BAHÇELİEVLER MAHALLESİ
GÜLÇİN ERSOY
DEĞİRMENLİK - BALIKESİR
MEHMET KARABORSA
DEĞİRMENLİK - BAŞPINAR MAHALLESİ
AHMET KALKAN
DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ
OLAY AKTAŞLI
DEĞİRMENLİK - CAMİALTI MAHALLESİ
MUSA SUİÇMEZ
DEĞİRMENLİK - CİHANGİR
MEHMET REİS
DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA
YUSUF SOFU
DEĞİRMENLİK - DİLEKKAYA
TAKSİM KARAPELİT
DEĞİRMENLİK - DÜZOVA
YILMAZ YILMAZOĞULLARI
DEĞİRMENLİK - KIRIKKALE
CEMAL GÜRSEL OSMANOĞLU
DEĞİRMENLİK - MİNARELİKÖY
ŞEVKET FEDAİ
DEĞİRMENLİK - SARAY MAHALLESİ
ÖMER NİZAM
DEĞİRMENLİK - TEPEBAŞI MAHALLESİ
ALİ KEMAL KURT
DEĞİRMENLİK - YENİCEKÖY
İBRAHİM ÖMER PAŞA
DEĞİRMENLİK - YİĞİTLER
RAŞİT ÖZSAĞLAM
GÖNYELİ - GÖNYELİ MAHALLESİ
ÖMER MENDERES ,
GÖNYELİ - KANLIKÖY
TAHİR BEYDOLA
GÖNYELİ - YENİKENT MAHALLESİ
SALAHİ KARPUZCU ,
LEFKOŞA - ABDİ ÇAVUŞ MAHALLESİ
OSMAN YAKUP MULLAHALİL
LEFKOŞA - ARABAHMET MAHALLESİ
ALİ SARI
LEFKOŞA - HASPOLAT
ASIM EGEMEN
LEFKOŞA - HAYDARPAŞA MAH
MESUT KAZIK
LEFKOŞA - İBRAHİM PAŞA MAHALLESİ
BÜLENT BAYTEKİN
LEFKOŞA - İPLİK PAZARI - KORKUT EFENDİ MAHALLESİ
MEHMET ALİSİNANOĞLU
LEFKOŞA - KARAMANZADE MAHALLESİ
HÜSAMETTİN ÇOLLO
LEFKOŞA - KIZILAY MAHALLESİ
DERVİŞ GÜVENER
LEFKOŞA - KÖŞKLÜÇİFTLİK MAHALLESİ
HÜSEYİN ERGÖK
LEFKOŞA - MAHMUT PAŞA MAHALLESİ
MEHMET ALİ BEBEK
LEFKOŞA - SELİMİYE MAHALLESİ
MUSTAFA MESUTOĞLU
LEFKOŞA - TAŞKINKÖY MAHALLESİ
DERVİŞ DİZLİKLİOĞLU ,
LEFKOŞA - YENİCAMİ MAHALLESİ
AYŞEN HAMİTOĞLU
AKDOĞAN-AKDOĞAN
İsmail Kozanoğlu
BEYARMUDU-BEYARMUDU
Mustafa Tan
BEYARMUDU-ÇAYÖNÜ
Bünyamin Arkoy
BEYARMUDU-GÜVERCİNLİK
Tufan Zararsız
BEYARMUDU-İNCİRLİ
Muhammet Mustafa Yeşilleme
BEYARMUDU-TÜRKMENKÖY
Ayşe Korol
GAZİMAĞUSA-ANADOLU MAH.
Mehmet Uysal
GAZİMAĞUSA-BAYKAL MAH.
Özger Ersen
GAZİMAĞUSA-ÇANAKKALE MAH.
Abbas Mendeli
GAZİMAĞUSA-HARİKA MAH.
Mustafa Zorlu
GAZİMAĞUSA-KARAKOL MAH.
Tamer Tunç
GAZİMAĞUSA-MUTLUYAKA
Erkin Şafaklı
GAZİMAĞUSA-PERTEV PAŞA MAH.
Arif Mustafa Cüce
GAZİMAĞUSA-PİYALE PAŞA MAH.
Veli Doğan
GAZİMAĞUSA-SAKARYA MAH.
Mustafa Sarp
GAZİMAĞUSA-TUZLA MAH.
İbrahim Umay
GAZİMAĞUSA-ZAFER MAH.
Ali Yeşil
GEÇİTKALE-ÇAMLICA
Halil Dağsevenler
GEÇİTKALE-GEÇİTKALE
Oğuz Güçeri
GEÇİTKALE-MALLIDAĞ
Ahmet Basri
GEÇİTKALE-NERGİSLİ
Okan Helvacı
GEÇİTKALE-SÜTLÜCE
Hüseyin Kaptan
GEÇİTKALE-YAMAÇKÖY
İsmail Türk
İNÖNÜ-DÖRTYOL
Salih Erel
İNÖNÜ-KORKUTELİ
Fettah Karakuzu
PAŞAKÖY-KURUDERE
Bülent Şengül
PAŞAKÖY-PAŞAKÖY
Ali Göktürk
PAŞAKÖY-ULUKIŞLA
Erdal Özata
SERDARLI-GÖNENDERE
Mustafa Bostancıoğulları
SERDARLI-GÖRNEÇ
Nevzat Akçagil
SERDARLI-PINARLI
Halil Öztürk Kemaloğulları
SERDARLI-SERDARLI
Ahmet Serdar
SERDARLI-TİRMEN
İbrahim Yıldırımlar
TATLISU-AKTUNÇ MAH.
Mehmet Kavcı
TATLISU-KÜÇÜK ERENKÖY MAH.
Baki Aygün
TATLISU-YALI MAH.
Hasan Tosun
VADİLİ-VADİLİ
Tüner Öksüzoğlu
YENİBOĞAZİÇİ-AKOVA
Osman Şingirli
YENİBOĞAZİÇİ-ALANİÇİ
Cemal Yıldız
YENİBOĞAZİÇİ-MORMENEKŞE
Saim Aytürk
YENİBOĞAZİÇİ-ŞEHİTLER
Olsan Karabardak
YENİBOĞAZİÇİ-YENİBOĞAZİÇİ
Hilmi Şenyapılı ,
YENİBOĞAZİÇİ-YILDIRIM
Osman Birşen
ALSANCAK-ÇAĞLAYAN MAHALLESİ
Nureddin Salcı
ALSANCAK - ILGAZ
Neşat Kuvvet
ALSANCAK - MALATYA/İNCESU
Zehra Beydola
ALSANCAK - YAYLA MAHALLESİ
Soner Cangil
ALSANCAK - YEŞİLOVA MAHALLESİ
İrfan Konuksal
ALSANCAK - YEŞİLTEPE
Yalçın Kaya
ÇATALKÖY - ARAPKÖY
Teyyar Burunkaya
ÇATALKÖY - ÇATALKÖY
Serdar İlhan
DİKMEN - AĞIRDAĞ
Hasan Oktay Piro
DİKMEN - AŞAĞI DİKMEN MAHALLESİ
Eyyup Koççat
DİKMEN - AŞAĞI TAŞKENT
Celal Bozaoğlu
DİKMEN - BOĞAZKÖY
Yüksel Çağlar
DİKMEN - GÖÇERİ
Mustafa Göçerili
DİKMEN - PINARBAŞI
Kemal Hacıyarım
DİKMEN - ŞİRİNEVLER
Ertan Beşiktaş
DİKMEN - YUKARI DİKMEN MAHALLESİ
Hüseyin Barbet
DİKMEN - YUKARI TAŞKENT
Durmuş Aşandır
ESENTEPE - BEŞPARMAK
Hüseyin Günaltın
ESENTEPE - KARAAĞAÇ
Yılmaz Uzmaner
GİRNE - AŞAĞI GİRNE MAHALLESİ
Serdar Özbekoğlu
GİRNE - BEYLERBEYİ
Ersel Tatlısulu
GİRNE - DOĞANKÖY MAHALLESİ
Niyazi Bedel
GİRNE - KARAKUM MAHALLESİ
Turhan Paşa
GİRNE - KARAMAN MAHALLESİ
Saadet Cibo
GİRNE - OZANKÖY
Mustafa Uzun
GİRNE - YUKARI GİRNE MAHALLESİ
Selçuk Oday ,
LAPTA - ADATEPE MAHALLESİ
Sevcan Çetin
LAPTA - AKDENİZ
Tarık Tarkan Bozalan
LAPTA - ALEMDAĞ
Ömer Tabur
LAPTA - BAŞPINAR MAHALLESİ
Coşkun Yılmaz
LAPTA - ÇAMLIBEL
Osman Mısırlısoy
LAPTA - GEÇİTKÖY
Bayram Avcı
LAPTA - KARŞIYAKA
Ahmet Pelit
LAPTA - KAYALAR
Mürsel Kurt
LAPTA - KOCATEPE MAHALLESİ
Mehmet Ali Ellidört
LAPTA - KOZAN
Hatice Beşiktepeli
LAPTA - TINAZTEPE MAHALLESİ
Ali Tosun
LAPTA - YAVUZ MAHALLESİ
Halil Gülerman
GÜZELYURT- AKÇAY
Ali Kali
GÜZELYURT - AŞ.BOSTANCI
Mehmet Ezdaş
GÜZELYURT - AYDINKÖY
Tamer Tayanç
GÜZELYURT - GAYRETKÖY
Talip Keskiner
GÜZELYURT - GÜNEŞKÖY
Serkan Alsakal
GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAH.
Yaşar Cahitoğlu
GÜZELYURT - KALKANLI
Kemal Kısaoğlu
GÜZELYURT - MEVLEVİ
Güler Sayalan
GÜZELYURT - SERHATKÖY
Tuncay Beteri
GÜZELYURT - ŞAHİNLER
Kadir Özbir
GÜZELYURT - YAYLA
Murat Rüstemoğlu
GÜZELYURT - YUVACIK
Hüseyin Terzioğlu
LEFKE- BADEMLİKÖY
Bülent Alşan
LEFKE- DOĞANCI
Ali Yılmaz Çölaşan
LEFKE- GAZİVEREN
Hasan Akın
LEFKE- LEFKE
Muzaffer Kamçı
LEFKE- YEDİDALGA
Güner Sergil
LEFKE- YEŞİLIRMAK
İsmet Özpolat
BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK
Halil Güney
BÜYÜKKONUK-KAPLICA
Murat Genç
BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA
Ahmet Tumbo
BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK
Celal Şeker
BÜYÜKKONUK-TUZLUCA
Enis Behiç Darik
BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK
Şaban Aktaş
DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAH.
Yaşar Temel Çebi
DİPKARPAZ-KALEBURNU
Mehmet Kulucan
DİPKARPAZ-POLATPAŞA MAH.
Zübeyir Akkurt
DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAH.
Cevdet Dağ
İSKELE-AĞILLAR
Şenol Ay
İSKELE-ALTINOVA
Erbil Kara
İSKELE-ARDAHAN
İsmail Çavdar
İSKELE-AYGÜN
Süleyman Altınkaynak
İSKELE-BOĞAZİÇİ
Nevzat Çakır
İSKELE-BOĞAZTEPE MAH.
Bohur Özoğlu
İSKELE-CEVİZLİ MAH.
Emirali Kırşan
İSKELE-ERGAZİ
Halil Severen
İSKELE-İSKELE MERKEZ MAH.
Sermet Nereli
İSKELE-KALECİK
Mahmut Gülden
İSKELE-KUZUCUK
Türkeş Öğünçer
İSKELE-TOPCUKÖY
Bayram Fakiroğlu
İSKELE-TURNALAR
Yaşar Okumuş
İSKELE-YARKÖY
Şerif Dolu
MEHMETCİK-BAFRA
Selim Çetil
MEHMETCİK-BALALAN
Cafer Özbalalanlı
MEHMETCİK-ÇAYIROVA
Salih Dalınç
MEHMETCİK-KUMYALI
Yaşar Demir
MEHMETCİK-MEHMETCİK
Hasan Onbaşı
MEHMETCİK-PAMUKLU
Hasan Çelik
YENİERENKÖY-ADAÇAY
Ferdi Yılmaz
YENİERENKÖY-AVTEPE
İsmail Arcan
YENİERENKÖY-BOLTAŞLI
Sefer Mani
YENİERENKÖY-DERİNCE
Mutlu Karataşlı
YENİERENKÖY-ESENKÖY
Levent Mihmat
YENİERENKÖY-GELİNCİK
Esat Nurçin
YENİERENKÖY-SİPAHİ
Göksal Hacıhasanoğlu
YENİERENKÖY-TAŞLICA
Ramazan Çelik
YENİERENKÖY-YENİERENKÖY
Vahibe Özkasırga
YENİERENKÖY-YEŞİLKÖY
Perol Mavili
YENİERENKÖY-ZİYAMET
Hacıbey Mehmetoğlu
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.