• BIST 96.121
  • Altın 240,399
  • Dolar 6,2046
  • Euro 7,2854
  • Lefkoşa 24 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 21 °C
  • İskele 25 °C
  • İstanbul 22 °C
  • Ankara 16 °C

Yeni muhtarların tam listesi

Yeni muhtarların tam listesi

Ülkemizde gerçekleşen muhtarlı seçimlerinde de kazananlar açıklandı. İşte kazananların tam listesi.

AKINCILAR - AKINCILAR

OSMAN TAMSARI

ALAYKÖY - ALAYKÖY

FEHMİ SOYKAN

DEĞİRMENLİK - BAHÇELİEVLER MAHALLESİ

GÜLÇİN ERSOY

DEĞİRMENLİK - BALIKESİR

MEHMET KARABORSA

DEĞİRMENLİK - BAŞPINAR MAHALLESİ

AHMET KALKAN

DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ

OLAY AKTAŞLI

DEĞİRMENLİK - CAMİALTI MAHALLESİ

MUSA SUİÇMEZ

DEĞİRMENLİK - CİHANGİR

MEHMET REİS

DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA

YUSUF SOFU

DEĞİRMENLİK - DİLEKKAYA

TAKSİM KARAPELİT

DEĞİRMENLİK - DÜZOVA

YILMAZ YILMAZOĞULLARI

DEĞİRMENLİK - KIRIKKALE

CEMAL GÜRSEL OSMANOĞLU

DEĞİRMENLİK - MİNARELİKÖY

ŞEVKET FEDAİ

DEĞİRMENLİK - SARAY MAHALLESİ

ÖMER NİZAM

DEĞİRMENLİK - TEPEBAŞI MAHALLESİ

ALİ KEMAL KURT

DEĞİRMENLİK - YENİCEKÖY

İBRAHİM ÖMER PAŞA

DEĞİRMENLİK - YİĞİTLER

RAŞİT ÖZSAĞLAM

GÖNYELİ - GÖNYELİ MAHALLESİ

ÖMER MENDERES ,

GÖNYELİ - KANLIKÖY

TAHİR BEYDOLA

GÖNYELİ - YENİKENT MAHALLESİ

SALAHİ KARPUZCU ,

LEFKOŞA - ABDİ ÇAVUŞ MAHALLESİ

OSMAN YAKUP MULLAHALİL

LEFKOŞA - ARABAHMET MAHALLESİ

ALİ SARI

LEFKOŞA - HASPOLAT

ASIM EGEMEN

LEFKOŞA - HAYDARPAŞA MAH

MESUT KAZIK

LEFKOŞA - İBRAHİM PAŞA MAHALLESİ

BÜLENT BAYTEKİN

LEFKOŞA - İPLİK PAZARI - KORKUT EFENDİ MAHALLESİ

MEHMET ALİSİNANOĞLU

LEFKOŞA - KARAMANZADE MAHALLESİ

HÜSAMETTİN ÇOLLO

LEFKOŞA - KIZILAY MAHALLESİ

DERVİŞ GÜVENER

LEFKOŞA - KÖŞKLÜÇİFTLİK MAHALLESİ

HÜSEYİN ERGÖK

LEFKOŞA - MAHMUT PAŞA MAHALLESİ

MEHMET ALİ BEBEK

LEFKOŞA - SELİMİYE MAHALLESİ

MUSTAFA MESUTOĞLU

LEFKOŞA - TAŞKINKÖY MAHALLESİ

DERVİŞ DİZLİKLİOĞLU ,

LEFKOŞA - YENİCAMİ MAHALLESİ

AYŞEN HAMİTOĞLU

AKDOĞAN-AKDOĞAN

İsmail Kozanoğlu

BEYARMUDU-BEYARMUDU

Mustafa Tan

BEYARMUDU-ÇAYÖNÜ

Bünyamin Arkoy

BEYARMUDU-GÜVERCİNLİK

Tufan Zararsız

BEYARMUDU-İNCİRLİ

Muhammet Mustafa Yeşilleme

BEYARMUDU-TÜRKMENKÖY

Ayşe Korol

GAZİMAĞUSA-ANADOLU MAH.

Mehmet Uysal

GAZİMAĞUSA-BAYKAL MAH.

Özger Ersen

GAZİMAĞUSA-ÇANAKKALE MAH.

Abbas Mendeli

GAZİMAĞUSA-HARİKA MAH.

Mustafa Zorlu

GAZİMAĞUSA-KARAKOL MAH.

Tamer Tunç

GAZİMAĞUSA-MUTLUYAKA

Erkin Şafaklı

GAZİMAĞUSA-PERTEV PAŞA MAH.

Arif Mustafa Cüce

GAZİMAĞUSA-PİYALE PAŞA MAH.

Veli Doğan

GAZİMAĞUSA-SAKARYA MAH.

Mustafa Sarp

GAZİMAĞUSA-TUZLA MAH.

İbrahim Umay

GAZİMAĞUSA-ZAFER MAH.

Ali Yeşil

GEÇİTKALE-ÇAMLICA

Halil Dağsevenler

GEÇİTKALE-GEÇİTKALE

Oğuz Güçeri

GEÇİTKALE-MALLIDAĞ

Ahmet Basri

GEÇİTKALE-NERGİSLİ

Okan Helvacı

GEÇİTKALE-SÜTLÜCE

Hüseyin Kaptan

GEÇİTKALE-YAMAÇKÖY

İsmail Türk

İNÖNÜ-DÖRTYOL

Salih Erel

İNÖNÜ-KORKUTELİ

Fettah Karakuzu

PAŞAKÖY-KURUDERE

Bülent Şengül

PAŞAKÖY-PAŞAKÖY

Ali Göktürk

PAŞAKÖY-ULUKIŞLA

Erdal Özata

SERDARLI-GÖNENDERE

Mustafa Bostancıoğulları

SERDARLI-GÖRNEÇ

Nevzat Akçagil

SERDARLI-PINARLI

Halil Öztürk Kemaloğulları

SERDARLI-SERDARLI

Ahmet Serdar

SERDARLI-TİRMEN

İbrahim Yıldırımlar

TATLISU-AKTUNÇ MAH.

Mehmet Kavcı

TATLISU-KÜÇÜK ERENKÖY MAH.

Baki Aygün

TATLISU-YALI MAH.

Hasan Tosun

VADİLİ-VADİLİ

Tüner Öksüzoğlu

YENİBOĞAZİÇİ-AKOVA

Osman Şingirli

YENİBOĞAZİÇİ-ALANİÇİ

Cemal Yıldız

YENİBOĞAZİÇİ-MORMENEKŞE

Saim Aytürk

YENİBOĞAZİÇİ-ŞEHİTLER

Olsan Karabardak

YENİBOĞAZİÇİ-YENİBOĞAZİÇİ

Hilmi Şenyapılı ,

YENİBOĞAZİÇİ-YILDIRIM

Osman Birşen

ALSANCAK-ÇAĞLAYAN MAHALLESİ

Nureddin Salcı

ALSANCAK - ILGAZ

Neşat Kuvvet

ALSANCAK - MALATYA/İNCESU

Zehra Beydola

ALSANCAK - YAYLA MAHALLESİ

Soner Cangil

ALSANCAK - YEŞİLOVA MAHALLESİ

İrfan Konuksal

ALSANCAK - YEŞİLTEPE

Yalçın Kaya

ÇATALKÖY - ARAPKÖY

Teyyar Burunkaya

ÇATALKÖY - ÇATALKÖY

Serdar İlhan

DİKMEN - AĞIRDAĞ

Hasan Oktay Piro

DİKMEN - AŞAĞI DİKMEN MAHALLESİ

Eyyup Koççat

DİKMEN - AŞAĞI TAŞKENT

Celal Bozaoğlu

DİKMEN - BOĞAZKÖY

Yüksel Çağlar

DİKMEN - GÖÇERİ

Mustafa Göçerili

DİKMEN - PINARBAŞI

Kemal Hacıyarım

DİKMEN - ŞİRİNEVLER

Ertan Beşiktaş

DİKMEN - YUKARI DİKMEN MAHALLESİ

Hüseyin Barbet

DİKMEN - YUKARI TAŞKENT

Durmuş Aşandır

ESENTEPE - BEŞPARMAK

Hüseyin Günaltın

ESENTEPE - KARAAĞAÇ

Yılmaz Uzmaner

GİRNE - AŞAĞI GİRNE MAHALLESİ

Serdar Özbekoğlu

GİRNE - BEYLERBEYİ

Ersel Tatlısulu

GİRNE - DOĞANKÖY MAHALLESİ

Niyazi Bedel

GİRNE - KARAKUM MAHALLESİ

Turhan Paşa

GİRNE - KARAMAN MAHALLESİ

Saadet Cibo

GİRNE - OZANKÖY

Mustafa Uzun

GİRNE - YUKARI GİRNE MAHALLESİ

Selçuk Oday ,

LAPTA - ADATEPE MAHALLESİ

Sevcan Çetin

LAPTA - AKDENİZ

Tarık Tarkan Bozalan

LAPTA - ALEMDAĞ

Ömer Tabur

LAPTA - BAŞPINAR MAHALLESİ

Coşkun Yılmaz

LAPTA - ÇAMLIBEL

Osman Mısırlısoy

LAPTA - GEÇİTKÖY

Bayram Avcı

LAPTA - KARŞIYAKA

Ahmet Pelit

LAPTA - KAYALAR

Mürsel Kurt

LAPTA - KOCATEPE MAHALLESİ

Mehmet Ali Ellidört

LAPTA - KOZAN

Hatice Beşiktepeli

LAPTA - TINAZTEPE MAHALLESİ

Ali Tosun

LAPTA - YAVUZ MAHALLESİ

Halil Gülerman

GÜZELYURT- AKÇAY

Ali Kali

GÜZELYURT - AŞ.BOSTANCI

Mehmet Ezdaş

GÜZELYURT - AYDINKÖY

Tamer Tayanç

GÜZELYURT - GAYRETKÖY

Talip Keskiner

GÜZELYURT - GÜNEŞKÖY

Serkan Alsakal

GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAH.

Yaşar Cahitoğlu

GÜZELYURT - KALKANLI

Kemal Kısaoğlu

GÜZELYURT - MEVLEVİ

Güler Sayalan

GÜZELYURT - SERHATKÖY

Tuncay Beteri

GÜZELYURT - ŞAHİNLER

Kadir Özbir

GÜZELYURT - YAYLA

Murat Rüstemoğlu

GÜZELYURT - YUVACIK

Hüseyin Terzioğlu

LEFKE- BADEMLİKÖY

Bülent Alşan

LEFKE- DOĞANCI

Ali Yılmaz Çölaşan

LEFKE- GAZİVEREN

Hasan Akın

LEFKE- LEFKE

Muzaffer Kamçı

LEFKE- YEDİDALGA

Güner Sergil

LEFKE- YEŞİLIRMAK

İsmet Özpolat

BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK

Halil Güney

BÜYÜKKONUK-KAPLICA

Murat Genç

BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA

Ahmet Tumbo

BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK

Celal Şeker

BÜYÜKKONUK-TUZLUCA

Enis Behiç Darik

BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK

Şaban Aktaş

DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAH.

Yaşar Temel Çebi

DİPKARPAZ-KALEBURNU

Mehmet Kulucan

DİPKARPAZ-POLATPAŞA MAH.

Zübeyir Akkurt

DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAH.

Cevdet Dağ

İSKELE-AĞILLAR

Şenol Ay

İSKELE-ALTINOVA

Erbil Kara

İSKELE-ARDAHAN

İsmail Çavdar

İSKELE-AYGÜN

Süleyman Altınkaynak

İSKELE-BOĞAZİÇİ

Nevzat Çakır

İSKELE-BOĞAZTEPE MAH.

Bohur Özoğlu

İSKELE-CEVİZLİ MAH.

Emirali Kırşan

İSKELE-ERGAZİ

Halil Severen

İSKELE-İSKELE MERKEZ MAH.

Sermet Nereli

İSKELE-KALECİK

Mahmut Gülden

İSKELE-KUZUCUK

Türkeş Öğünçer

İSKELE-TOPCUKÖY

Bayram Fakiroğlu

İSKELE-TURNALAR

Yaşar Okumuş

İSKELE-YARKÖY

Şerif Dolu

MEHMETCİK-BAFRA

Selim Çetil

MEHMETCİK-BALALAN

Cafer Özbalalanlı

MEHMETCİK-ÇAYIROVA

Salih Dalınç

MEHMETCİK-KUMYALI

Yaşar Demir

MEHMETCİK-MEHMETCİK

Hasan Onbaşı

MEHMETCİK-PAMUKLU

Hasan Çelik

YENİERENKÖY-ADAÇAY

Ferdi Yılmaz

YENİERENKÖY-AVTEPE

İsmail Arcan

YENİERENKÖY-BOLTAŞLI

Sefer Mani

YENİERENKÖY-DERİNCE

Mutlu Karataşlı

YENİERENKÖY-ESENKÖY

Levent Mihmat

YENİERENKÖY-GELİNCİK

Esat Nurçin

YENİERENKÖY-SİPAHİ

Göksal Hacıhasanoğlu

YENİERENKÖY-TAŞLICA

Ramazan Çelik

YENİERENKÖY-YENİERENKÖY

Vahibe Özkasırga

YENİERENKÖY-YEŞİLKÖY

Perol Mavili

YENİERENKÖY-ZİYAMET

Hacıbey Mehmetoğlu

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler