• BIST 97.263
  • Altın 243,886
  • Dolar 6,2651
  • Euro 7,3886
  • Lefkoşa 30 °C
  • Mağusa 29 °C
  • Girne 31 °C
  • Güzelyurt 28 °C
  • İskele 29 °C
  • İstanbul 25 °C
  • Ankara 21 °C

Onlar seçimi otomatik olarak kazandı

YSK tarafından 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimleri'nin erken kazananları açıklandı.
Onlar seçimi otomatik olarak kazandı
 
               24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olan Yerel Kuruluş Organları Genel Seçimlerinde
kesinleşen adayların sayısı, seçilmesi gereken kişi veya kişilerin sayısına eşit veya daha az olduğundan,  
aşağıdaki adayların değiştirilmiş şekliyle 5/1976 sayılı Seçim ve Halkoylaması Yasası'nın 62. maddesi 
uyarınca seçilmiş oldukları ilan edilir.
       
LEFKOŞA  İLÇESİ
       
 KÖY İHTİYAR HEYETLERİ   
       
1. ALAYKÖY  -  YILMAZKÖY  
  Muhtarlık Adayları   
 1.Mehmet Üçöz    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Oğuz Üçöz    
 2.Mehmet Ataş    
 3.Mustafa Şevki Hızal   
 4.Hatice Üçöz    
       
       
2. DEĞİRMENLİK - BAŞPINAR MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Mustafa Köseoğlu   
 2.Mehmet Yazıcı    
 3.Tarık Kahraman    
 4.Yakup Suiçmez    
       
       
3. DEĞİRMENLİK - BEYKÖY MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Mehmet Özkoç    
 2.Osman Güdül    
 3.Ömer Bolat    
 4.Mehmet Salih Bozkaya   
       
       
       
4. DEĞİRMENLİK - CAMİALTI  MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Nazmi Güler    
 2.Halit Yiğitce    
 3.Taceddin Özer    
 4.Galip Atilla Güneri   
       
5. DEĞİRMENLİK - ÇUKUROVA  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Cemal Uluçay    
 2.Hasan Bulut    
 3.Mustafa Sofu    
 4.Hilmi Tuncay    
       
       
6. DEĞİRMENLİK - DEMİRHAN  
  Muhtarlık Adayları   
 1.Cemil Şensoy    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Alican Demirer    
 2.Kasım Yargıcı    
 3.Ayşe Mantar    
 4.Mustafa Özgül    
       
      
7. DEĞİRMENLİK -  ERDEMLİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Hasan Öncüler    
 2.Hasan Yüzçelik    
 3.Yusuf Vuruşkan    
       
       
8. DEĞİRMENLİK -  MEHMETCİK MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Yakup Yıldız    
 2.Gürsel Emiroğulları   
       
     
       
9. DEĞİRMENLİK -  YİĞİTLER  
  Muhtarlık Adayları   
 1.Raşit Özsağlam    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Ali Özcanlı    
 2.Meseret Özsağlam   
 3.Hasan Gürtunç    
 4.Cemal Atilaoğulları   
       
       
10. GÖNYELİ - GÖNYELİ MAHALLESİ  
  Muhtarlık Adayları   
 1.Ömer Menderes    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Sevilay Hacı    
 2.Mehmet Tatlıcı    
 3.Ferit Kabaali    
 4.Azmi Erkasap    
       
       
11. LEFKOŞA  -  ARABAHMET MAHALLESİ  
  Muhtarlık Adayları   
 1.Ali Sarı    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Asuman Taşkınçay   
 2.Haluk Taşkınçay    
       
       
12. LEFKOŞA  -  HAMİTKÖY
  Muhtarlık Adayları   
 1.Feyzullah Raşit Bostancı   
       
       
13. LEFKOŞA  -  KAFESLİ  MAHALLESİ   
  Muhtarlık Adayları   
 1.Hüseyin Eminoğlu    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Ersin Eminoğlu    
 2.Keziban Eminoğlu   
 3.Mehmet Halil Kaplan   
 4.Sabit Gezer    
       
       
14. LEFKOŞA  -  KIZILAY  MAHALLESİ
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Esay Akbulut    
 2.Münevver Ruh    
 3.Sezel Güvener    
 4.Nesrin Güvener    
       
      
15. LEFKOŞA  -  KUMSAL  MAHALLESİ   
  Muhtarlık Adayları   
 1.Süleyman Güçlü    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Sezgin Güçlü    
 2.Zerin Soylukal    
 3.Taylan Altay    
 4.Sare Karacaoğlu    
       
       
16. LEFKOŞA  -  KÜÇÜK  KAYMAKLI  MAHALLESİ
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Salih Çıdam    
 2.Refik Örü    
 3.Mehmet  Cemal  Özdoymuş   
 4.İbrahim Ekici    
       
      
17. LEFKOŞA  -  MAHMUT PAŞA  MAHALLESİ
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Yüksel Bebek    
 2.Yusuf Kapli    
 3.Ayhan Kurkmaz    
 4.Narinç Karabulut   
      
      
18. LEFKOŞA  -  MARMARA  MAHALLESİ
  Muhtarlık Adayları   
 1.Ahmet Yürüker    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Erdal Ilıcan    
 2.Dervişe Yürüker    
 3.Mehmet Erdoğdu    
 4.İlker Karabina    
       
       
19. LEFKOŞA  -  ORTAKÖY  MAHALLESİ  
  Muhtarlık Adayları   
 1.Fayık Taşel    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Mehmet Uğur Gülsevener   
 2.Samiye Kilim    
 3.Selçuk Özhuy    
 4.Mustafa Kıllı    
       
       
20. LEFKOŞA  -   SELİMİYE  MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Mehmet Sayar    
 2.Şekip Gümüş    
       
       
21. LEFKOŞA  -  TAŞKINKÖY   MAHALLESİ
  Muhtarlık Adayları   
 1.Derviş Dizliklioğlu   
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Aysel Dizliklioğlu    
 2.Talat Ürer    
 3.Ali Yorgancıoğlu    
 4.Niyazi Berberoğlu    
       
22. LEFKOŞA  -  YENİCAMİ  MAHALLESİ
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları  
 1.Hasan Akkuş    
 2.Vahap Baysal    
 3.Adnan Getirmez    
 4.Mustafa Ası    
       
       
GAZİMAĞUSA İLÇESİ
       
       
 KÖY İHTİYAR HEYETLERİ   
       
1. PİLE    
  Muhtarlık Adayları    
 1.Veysal Güden    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Arif Gündoğdu    
 2.Türkay Erçıka    
 3.Hasan Savaş Sakallı   
 4.Hasan Karagözlü    
       
       
2. BEYARMUDU - KÖPRÜLÜ   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Turgay Alıkan    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Kenan Giritli    
 2.Hüseyin Kadir Karamulla   
 3.Yılmaz Gökbulut    
       
       
3. GAZİMAĞUSA - BAYKAL MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ahmet Handan    
 2.Sevil Ersen    
 3.Ayşe Aşıkoğlu    
 4.Ali Özkoraltay    
       
       
4. GAZİMAĞUSA - SAKARYA MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Zerin Sarp    
 2.Gizem Sarp Astan    
 3.Ahmet Efecan    
 4.Hüseyin Cambulat Canatan   
       
       
5. GEÇİTKALE - ÇINARLI   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Arif Kuyucuoğlu    
 2.Fikri Şengünler    
 3.Serkan Poyrazlı    
 4.Latif Eraksan    
       
       
6. GEÇİTKALE - GEÇİTKALE   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Oğuz Güçeri    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hüsnü Bezirganoğlu   
 2.Kasım Güçeri    
 3.Cemal Güçeri    
 4.Münevver Özükan   
       
       
7. GEÇİTKALE - MALLIDAĞ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Tengül Basri    
 2.Aysu Basri    
       
8. GEÇİTKALE - SÜTLÜCE   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hüseyin Aksu    
 2.Halil Haşim    
 3.Soykan Çaltınoğlu    
 4.Savaş Kavaz    
       
       
9. GEÇİTKALE - YAMAÇKÖY   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Fatma Fındık    
 2.Yunus Türk    
 3.Yusuf Karaahmet    
 4.Celal Türk    
       
       
10. İNÖNÜ - DÖRTYOL   
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Sultan Erel    
 2.Ahmet Beydilli    
 3.Kezban Atay    
 4.İsmail Alparslan    
       
       
11. İNÖNÜ - İNÖNÜ    
  Muhtarlık Adayları    
 1.Ömer Efendi    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Semray Acaröz    
 2.Ayşe Uluerli    
 3.Kenan Kara    
       
       
12. SERDARLI - ERGENEKON   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Özgür Tepeli    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Yeter Semaay    
 2.Ahmet Türkeş Kandır   
 3.Mustafa Kandır    
 4.Süleyman Kutlu    
       
       
13. SERDARLI - GÖNENDERE   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.İsmet Paşa Pehlivan   
 2.Canan Çorba    
 3.Aysu Öyçüm    
 4.İsmail Kulle    
       
       
14. SERDARLI - TİRMEN   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Bülent Erik    
 2.Ahmet Sağır    
 3.Kadir Güven    
       
       
15. TATLISU - AKTUNÇ MAHALLESİ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ramazan Yıldız    
 2.İslam Karataş    
 3.Hüseyin Açıkgöz    
 4.Mehmet Yıldız    
       
       
16. TATLISU - KÜÇÜK ERENKÖY MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Özden Bütüner    
 2.Yıldan Kayım    
 3.Hüsamettin Aktürk   
 4.Ramazan Yavşan    
       
       
17. YENİ BOĞAZİÇİ - MORMENEKŞE   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hanım Alman    
 2.Esat Bıyıklıgil    
 3.İlkay Erdoğuş    
 4.Sıdıka Ergazi    
       
       
       
18. YENİ BOĞAZİÇİ - ŞEHİTLER   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Olsan Karabardak    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Güner Taykan    
 2.Kasım Ereş    
 3.Mehmet Ereş    
 4.Ergür Çetiner    
       
       
19. YENİ BOĞAZİÇİ - YILDIRIM   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Sonuç Uzun    
 2.Hüseyin Bozkanlı    
 3.Osman Uzun    
       
       
       
GİRNE  İLÇESİ
       
  KÖY İHTİYAR HEYETLERİ   
1.ALSANCAK - ÇAĞLAYAN MAHALLESİ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Nureddin Salcı    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Salih Palabıyık    
 2.Ahmet Yurt    
 3.Ahmet Salcı    
 4.Kemal Mertkol    
       
2. ALSANCAK - ILGAZ    
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Bilhan Kaya    
 2.Nahide Kuvvet    
 3. Hanife Kuvvet    
       
       
       
3. ALSANCAK - MALATYA/İNCESU   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Zehra Beydola    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Halit İşçi    
 2.Ertan Borat    
 3.Gülhanım Öcal    
 4.Fatma Karabulut    
       
       
4. DİKMEN - AĞIRDAĞ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Hasan Oktay Piro    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Özkay Ertayfur    
 2.Ali Kani Sucuoğlu    
 3.Ali Dayı    
 4.Ömer Sertsöz    
       
       
5. DİKMEN - AKÇİÇEK   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1. Elmaziye Tosbıyık    
 2.Ece Kinsiz    
       
       
6. DİKMEN - DAĞYOLU   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Mustafa Arap    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Şükrü Bozoğlu    
 2.Ali Durakoğlu    
 3.Cemal Tombul    
 4.Mustafa Sessiz    
       
       
       
7. DİKMEN - GÖÇERİ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1. Mustafa Göçerili    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Metin Yalınkaya    
 2.Yakup Sümer Arseven   
 3.Murat Güzoğlu    
 4.Altan Kanat    
       
       
8. DİKMEN - GÜNGÖR   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Cengiz Han Başsın   
 2.Safiye Fener    
 3.Muhsine Yıldırım    
 4.Pınar Demirtaş    
       
       
9. DİKMEN - KÖMÜRCÜ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.İsmet Akdeniz    
 2.Çınar Öztürk    
 3.Zühre İzmirli    
       
       
10. DİKMEN - ŞİRİNEVLER   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mehmet Amca    
 2.Cemal Manga    
 3.Hüseyin Özeralp    
       
       
11. DİKMEN - YUKARI DİKMEN MAHALLESİ  
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Hüseyin Barbet    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Nejla Barbet    
 2.Ali Gülakdeniz    
 3.Şevket Duyar    
 4.Sevilay Duyar    
       
       
12. ESENTEPE - BAHÇELİ   
  Muhtarlık  Adaylı    
 1.Cafer Akbaş    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Şeref Gül    
 2.İlyas Bulut    
 3.Aykut Gençtürk    
 4.Ali Okan Şengül    
       
       
13. ESENTEPE - BEŞPARMAK   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Hüseyin Günaltın    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ahmet Öztekin    
 2.Elvahit Yurteri    
 3.Cihan Günaltın    
 4.Levent Günaltın    
       
       
14. GİRNE - AŞAĞI GİRNE MAHALLESİ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Serdar Özbekoğlu   
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Gönül Yavşan    
 2.Erkan Dede    
 3.Selen Özbekoğlu    
       
       
15. GİRNE - EDREMİT   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Hasan Gülbal    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Salih Gülbal    
 2.Türkan Hızır    
 3.Naile Gülbal    
       
       
16. GİRNE - KARAKUM MAHALLESİ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hasan Arkan    
 2.Tahir Aker    
 3.Adem Şafak    
       
       
17. GİRNE - KARAMAN MAHALLESİ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Saadet Cibo    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Işık Cibo    
 2.Hilal Şenol    
       
       
18. GİRNE - ZEYTİNLİK KESİMİ MAHALLESİ  
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Esat Atış    
       
       
19. GİRNE - ZEYTİNLİK KÖY MAHALLESİ  
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Ümit Hıdırer    
       
20. LAPTA - ADATEPE MAHALLESİ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Ümit Kardeşler    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hasan Bal    
 2.Zühre Türkmen    
       
       
21. LAPTA - ALEMDAĞ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Ömer Tabur    
       
       
22. LAPTA - HİSARKÖY   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Canpolat Şemi    
       
       
23. LAPTA - KAYALAR   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Mürsel Kurt    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Sabri Daldal    
 2.Gürsel Karadaş    
 3.Gülcan Çağlayan    
 4.Nurettin Öztürk    
       
       
25. LAPTA - KOCATEPE MAHALLESİ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.Mehmet Ali Ellidört   
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Rüstem Sucuoğlu    
 2.Tijen Ellidört    
 3.Hamit Günece    
       
25. LAPTA - TÜRK MAHALLESİ   
  Muhtarlık  Adayı    
 1.İbrahim Sessiz    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mehmet Sessiz    
 2.Filiz Ekinci    
 3. Behiye Şengül Sessiz   
       
       
26. LAPTA - YAVUZ MAHALLESİ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hediye Gülerman    
 2.Hüseyin Gülerman   
 3.Cihan Fotalı    
       
       
GÜZELYURT İLÇESİ
       
  KÖY İHTİYAR HEYETLERİ   
       
1.GÜZELYURT - İSMET PAŞA MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mehmet Davutoğlu   
 2.Bülent Kibar    
 3Özdoğan Aydınlı    
 4Hüseyin Eğitmen    
       
       
2. GÜZELYURT - KALKANLI   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Kemal Kısaoğlu    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Alper Serin    
 2.Nesime Askaya Direkci   
 3.Alev İzdağ    
 4.Kağan Kovancı    
       
       
3. GÜZELYURT- LALA MUSTAFA PAŞA MAHALLESİ  
  Muhtarlık Adayları    
 1.Aygül Benekli    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Emriye Dorunay    
 2.Fergül Tatlıses    
 3.Salih Benekli    
 4.Polat Korşan    
       
       
4. GÜZELYURT - ŞAHİNLER   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Arzu Noroğlu    
 2.Hasan Dayıcık    
 3.Havva Yurdal    
 4.Serhan Gence    
       
       
5. GÜZELYURT - YUKARI BOSTANCI   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Cemal Yabaner    
       
       
6. GÜZELYURT - YUVACIK   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Nurten Emiroğlu    
 2.Adem Çıkıkcıoğlu    
 3.Neşe Cenksoy    
 4.Nejla  Özetem    
       
       
       
       
       
       
       
İSKELE İLÇESİ
       
  KÖY İHTİYAR HEYETLERİ   
       
1. BÜYÜKKONUK-BÜYÜKKONUK   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Fatma Kavaz    
 2.Tayfun Usbahalı    
 3.Mustafa Aşut    
 4.Ali Milli    
       
       
       
2. BÜYÜKKONUK-KİLİTKAYA   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Kamil Kömürcügil    
 2.İsmail Yahat    
 3.Haşim Kömürcügil   
 4.Ayhan Akmergiz    
       
       
3. BÜYÜKKONUK-MERSİNLİK   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Aziz Aydinci    
 2.Yusuf Kalem    
 3.İslam Dursun    
 4.Güler Mazlum    
       
       
4. BÜYÜKKONUK-SAZLIKÖY   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Güneş Barışsal    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mehmet Çoban    
 2.Ümit Hadımcı    
 3.Derya Ürüncüoğlu   
       
       
5. BÜYÜKKONUK-YEDİKONUK   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Davut Sevindik    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mustafa Bulduk    
 2.Gökhan Morkaya    
 3.Cebrail Akıllıoğlu    
 4.Meyti Ateş    
       
       
6. BÜYÜKKONUK-ZEYBEKKÖY   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Yücel Çavuş    
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ali Çavuş    
 2.Mehmet Çavuş    
       
7. DİPKARPAZ-ERSİN PAŞA MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Selami Bayramoğlu   
       
  DİPKARPAZ-KALEBURNU   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Meryem Kulucan    
 2.Behçet Pekri    
 3.Cengiz Soybir    
 4.Kemal Kulucan    
       
       
8. DİPKARPAZ-POLAT PAŞA MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Şükür Güreş    
 2.Sedat Tanışman    
 3.Leyla Gül Gülduran   
 4.İbrahim Dağ    
       
       
9. DİPKARPAZ-SANCAR PAŞA MAHALLESİ  
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mimar Dağ    
       
       
10 İSKELE -AĞILLAR    
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.İzzet Aylanç    
 2.Sami Şengünler    
 3.Mustafa Memiş    
       
11. İSKELE -ALTINOVA   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Salih Sunal    
 2.Ergun Barani    
 3.Hüseyin Sağlar    
 4.Ozan Tilki    
       
       
12. İSKELE-BOĞAZ MAHALLESİ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mustafa Şen    
 2.Alper Altay Babutsalı   
 3.Kamil Paşa    
 4.Canan Sorgün    
       
       
13. İSKELE-BOĞAZTEPE MAHALLESİ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mustafa Şener    
 2.Emine Zorali    
 3.Mehmet Fadıl Gül    
 4.Okşan Güllü    
       
       
14. İSKELE - İSKELE MERKEZ MAHALLESİ  
  Muhtarlık Adayları    
 1.Sermet Nereli    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Aysan Abdurrahmanoğlu   
 2.Meryem Cevizli    
 3.Dilek Kurtoğlu    
 4.Fergün Nereli    
       
       
15. İSKELE-KURTULUŞ   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Yakup Aksüt    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hasan Karagil    
 2.Ali Aksüt    
 3.Meryem Zabitler    
 4.Erdinç Kırıkkale    
       
       
       
       
16. İSKELE-KUZUCUK   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Emine Erdönmez    
 2.Barış Bereketligil    
 3.İbrahim Saldun    
 4.Kemal Yaşar Hordan   
       
       
17. İSKELE-ÖTÜKEN    
  Muhtarlık Adayları    
 1.Turgut Özyöre    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hüseyin Bolel    
 2.Halil Keten    
 3.Murat Buram    
 4.Mehmet Arkoç    
       
       
18. İSKELE-SINIRÜSTÜ   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ahmet Sadıkel    
 2.Amber Ekenleroğlu   
 3.Fikret Akan    
 4.Çayan Bulli    
       
       
19. İSKELE-YARKÖY    
  Muhtarlık Adayları    
 1.Şerif Dolu    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ceyhan Şen    
 2.Fatma Turan    
 3.Ümit Dolu    
 4.Zafer Demir    
       
       
20. MEHMETCİK-ÇAYIROVA   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Salih Dalınç    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ahmet Ercüment    
 2.Hasan Oykun    
 3.Halil Türen    
 4.Niyazi Dalınç    
       
21. MEHMETCİK-PAMUKLU   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hüseyin Köksal    
 2.Ali Kehan    
 3.Gülseren Bilen    
 4.Mehmet Hasöz    
       
       
22. YENİ ERENKÖY-ADAÇAY   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Ferdi Yılmaz    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Canan Yazıcı    
 2.Özlem Nur Yılmaz    
 3.Ömer Korkmazer    
 4.Ali Rıza Kılıç    
       
       
23. YENİ ERENKÖY- ESENKÖY   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Levent Mihmat    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mehmet Katırcı    
 2.Soner Mihmat    
 3.Abdullah Coşkun    
 4.Mehmet Mihmat    
       
       
24 YENİ ERENKÖY-KURUOVA   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Osman Gül    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Ertan Refik    
 2.Yaşar Kara    
 3.Mustafa Yakuş    
 4.Mustafa Kara    
       
       
LEFKE  İLÇESİ
       
  KÖY İHTİYAR HEYETLERİ   
       
   1. LEFKE- BAĞLIKÖY   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Coşkun Ersev    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Tekin Selkar    
 2.Hasan Ersev    
 3.Erdal Tahsildaroğulları   
 4.Arzu Ersev    
       
       
   2. LEFKE- DENİZLİ MAHALLESİ   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Salih Felek    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Kamuran Özreçberoğlu   
 2.Yılmaz Koroğlu    
 3.Ömer Saraç    
 4.Öznur İnanır    
       
   3. LEFKE- GEMİKONAĞI   
  Muhtarlık Adayları    
 1.Ahmet Ced    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Sensevil Ced    
 2.Kemal Zaim    
       
       
   4. LEFKE - LEFKE    
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Raif Özkan Yıltanlılar   
 2.Abdulkerem Sağlam   
 3.Nuran Özersoy    
 4.Mesut Akkoyun    
       
       
5. LEFKE - TAŞPINAR   
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Mehmet Emin Karadayı   
 2.Hüseyin Yılmaz Tamer   
 3.Mustafa Kemal Lord   
 4.Hasan Derin    
       
6. LEFKE - YEDİDALGA    
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Hatice Sevindi    
 2.Nevin Ertarkan    
 3.Gürhan Atalar    
 4.Necat Özemre    
       
       
7. LEFKE- YEŞİLIRMAK   
  Muhtarlık Adayları    
 1.İsmet Özpolat    
       
  İhtiyar Heyeti Üyeliği Adayları   
 1.Halil Gelengül    
 2.Gökhan Canveren   
 3.Uğur Kan    
 4.Osman Kazali    
       
       
Lefkoşa    
3 Haziran 2018    
  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler