• BIST 94.887
  • Altın 246,475
  • Dolar 6,3495
  • Euro 7,4057
  • Lefkoşa 22 °C
  • Mağusa 25 °C
  • Girne 25 °C
  • Güzelyurt 20 °C
  • İskele 25 °C
  • İstanbul 20 °C
  • Ankara 11 °C

Taekwondocular yarıştı

Taekwondo Karate Federasyonu tarafından organize edilen KKTC Ferdi Taekwondo Karate Budo Martıalarts Kırış Şampiyonası önceki akşam Girne Avrasya Taekwondo Merkezi’nde yapıldı.
Taekwondocular yarıştı

Müsabakalarda dereceye sporculara ödüllerini federasyon Başkanı Eyüp Zafer Gökbilen, federasyon, bölge ve  kulüp  temsilcileri verirken  müsabakaları uluslararası kokartlı hakemler Öykü Ergin, Pınar Akarpınar, Sevtap Keskin ile federasyon, bölge hakemleri yönettiler.

Bayanlar El Kırışı

1.Kategori:       1.Derya Güler                          2.Ayniye Cevdet                      3.Tuba Şener

2.Kategori:       1.Maryam Golabgir                 2.Betül Peyravi                      3.Betül Ceylan

3.Kategori:       1.Ana Tüysüz                           2.Mehtap Cevdet                    3.Esma Özbiçer

4.Kategori:       1.Elif Nur Karadağ                  2.Şerife Patlar                          3.Hayat Keskin

Erkekler El Kırışı

1.Kategori:       1.Nazım Efe Hamurcu         2.Alp Emre Acar                    3.Güneşhan Turgut

2.Kategori:       1.Emre Cevdet                      2.Baran Yıldız                          3.Taner Kara

3.Kategori:       1.Miraç Üstüner                  2.Alex Tüysüz                            3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:       1.Kuday Kaya                      2.Denktaş Karamahmutoğlu   3.Tan Keskin

Bayanlar Ayak Kırışı

1.Kategori:       1. Ayniye Cevdet                     2. Derya Güler                      3.Tuba Şener

2.Kategori:       1.Maryam Golabgir                2.Betül Peyravi                    3.Betül Ceylan

3.Kategori:       1.Ana Tüysüz                           2.Mehtap Cevdet                 3.Esma Özbiçer

4.Kategori:       1. Şerife Patlar                         2. Hayat Keskin                   3. Elif Nur Karadağ

Erkekler Ayak Kırışı

1.Kategori:       1.Nazım Efe Hamurcu  2.Alp Emre Acar                    3.Güneşhan Turgut

2.Kategori:       1.Emre Cevdet                        2.Baran Yıldız                3.Taner Kara

3.Kategori:       1.Miraç Üstüner                       2.Alex Tüysüz              3.Zeynel Yıldırım

4.Kategori:       1.Kuday Kaya                         2. Tan Keskin                3. Denktaş Karamahmutoğlu

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
  • Ares'in Ironman'leri Dünya'nın en iyileriyle yarışacak31 Ağustos 2018 Cuma 11:44
  • İşte Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligindeki rakipleri!30 Ağustos 2018 Perşembe 20:41
  • Rallide sırada Lefkoşa var28 Ağustos 2018 Salı 13:27
  • 'Schumacher dağları ve gölü görünce ağlıyor'25 Ağustos 2018 Cumartesi 12:31
  • Koruma zırhımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz17 Ağustos 2018 Cuma 14:13
  • Amacına ulaştı13 Ağustos 2018 Pazartesi 16:05
  • Lefke şenlikleri ralli sprinti yarın10 Ağustos 2018 Cuma 13:45
  • Lefke Şenlikleri ralli ile şenlenecek07 Ağustos 2018 Salı 15:40
  • Kartingde sezon ikinci yarışla devam ediyor03 Ağustos 2018 Cuma 16:21
  • Antrenörler derneği yönetimi toplandı02 Ağustos 2018 Perşembe 18:41